21. ledna 2015

Kdo jsme


Jsme dvě maminky, Skyler a Pat, které rády sportují a rády by toto své nadšení, pro sport a pro pohyb, přenesly i na své děti. Na tomto blogu bychom se chtěly věnovat tématům, která souvisejí především s dětmi a jejich pohybem, protože to jsou témata, která se nás bezprostředně týkají a tudíž nás velice zajímají. A jelikož okolo dětí se stále něco děje a stále je co řešit, občas se určitě objeví články i na jiná témata, která nám budou připadat důležitá nebo zajímavá. Veškeré články na blogu budou odrážet naše osobní názory a stanoviska a tudíž není třeba nás kamenovat, pokud s něčím nebudete souhlasit. Budeme rády, když s námi na různá témata budete diskutovat a třeba se navzájem budeme inspirovat. Máme spoustu plánů a projektů, které bychom prostřednictvím blogu chtěly uskutečnit, takže se určitě máte na co těšit.

Skyler je fyzioterapeutka, překladatelka a momentálně hlavně  maminka dvou princezen (na blogu jim budeme říkat Anna - 3 roky a Elsa - 5 let). Sport ji provází v podstatě celý život. V mládí 8 let závodně běhala na lyžích, později se věnovala tanci a v současné době se věnuje hlavně józe a HIIT (High Intensity Interval Training). Má ráda i spoustu letních či zimních sportů, chození po horách a prostě je (nebo se snaží být) stále v pohybu.

Pat se až tak nesnaží být stále v pohybu, ale přesto stále v pohybu je a to hlavně díky tomu, že je mamkou dvou poměrně akčních chlapců Ondry (6 let) a Vojty (3 roky). Pat vystudovala fyzickou geografii a geoekologii  a její nadšení pro „přírodu“ stále trvá. Stejně jako Skyler se od dětství věnovala sportu, závodně lyžovala, bojovala pár let s bojovým uměním Teakwon-do, krosila Beskydy na horském kole a dále se všelijak hýbala.  Je učitelkou lyžování a ač její kvalifikace odkazuje spíše ke školení dospělých zdatných lyžařů, nejraději učí lyžovat malé děti. Uklidňuje ji práce na zahradě a pokud ji zbývá čas a energie, tak cvičí HIIT.


Poslední dobou se obě začaly trošku víc věnovat běhání a začaly psát blog Mamky v pohybu, který je o tom, jak to vypadá, když sportují mamky :).Žádné komentáře:

Okomentovat

Sto lidí, sto názorů.