2. srpna 2015

Pojďte si zacvičit s našimi dětmi

Jsme rády, že se stále vracíte na tyto stránky, ať už jen ze zvědavosti nebo zde hledáte zábavu či inspiraci. Snažíme se nejen psát a psát, ale také pro vás vymýšlet nová a zajímavá lákadla.

Posledním našim počinem je rozšíření našich stránek o záložku "Cvičíme". 
A co, že tato bezva záložka ukrývá? Nejlepší a nejjednodušší bude, když si to prozkoumáte sami, ale kdo z vás raději nejdříve čte informace a poté koná, tak pokračujte dále…


Stránka "Cvičíme" se nachází na doméně www.pidilidivpohybu.cz, ale nemusíte ji hledat, hravě se tam přesměrujete - stačí kliknout na záložku v horní liště.

Zajímavý je (a ještě více bude) obsah! Začaly jsme pro vás se Skyler natáčet videa a pořizovat fotky cviků, které si můžete zacvičit s vašimi (i malými) dětmi a užít si tak společně prima zábavu a navíc tak přispět k jejich zdraví. 
Budeme zde dávat převážně cviky, které přispívají ke správnému držení těla, cviky, které zpevňují problémové partie u dětí (zádové a břišní svalstvo). Taky zdravé a bezpečné protahovací a posilovací cviky, které pomůžou při vyrovnávání různých svalových dysbalancí vzniklých jednostranným sportovním (ale i nesportovním) konáním. Necháme se inspirovat i jógou.Na stránce jsou již teď tři podsložky: fotogalerie, galerie videí a sestavy

Ve fotogalerii jsou statické obrázky (fotky:-) jednotlivých cviků - můžete se podívat jak má vypadat výsledná poloha, případně i na postup, jak se k výsledku dostat.
Ve videogalerii jednotlivých cviků si můžete prohlédnout jednotlivé cviky od začátku do konce. Jedno video se vždy rovná jeden cvik.
Třešničkou jsou sestavy cviků. Jedná se o videa, ve kterých děti předvádějí několik navazujících cviků za sebou. K těmto videím budeme psát různé informace, minimálně o tom jaké jednotlivé cviky sestava obsahuje. 

Podle videí zvládnou cvičit děti i samy, ale s vámi je to samozřejmě bude více bavit. Můžete si třeba s Elsou zacvičit několikrát Pozdrav sluníčku nebo se nechte inspirovat cviky na ploché nohy - můžete je cvičit v létě u vody celá rodina (i neplochonozí). Schválně, komu to půjde nejlíp?
A pokud si potřebujete, třeba po horské túře, protáhnout záda, tak i pro vás máme tip - stáhněte si náš ebook zdarma! Najdete v něm 11 lehce proveditelných a účinných cviků pro zdravá a nebolavá záda.


Takže vzhůru na záložku "cvičíme"! 
Proč? Protože v zdravém těle, zdravý duch.

Pěkné léto

O tom, kde bereme inspiraci pro cvičení my, se můžete dočíst zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Sto lidí, sto názorů.