4. října 2015

Milujeme babí léto

Podzim. Babí léto. Les. Úžasná kombinace, kterou si musí každý užít. V našem případě jako obvykle aktivně. Tento víkend byl opravdu nádherný, a proto jsme ho většinu strávili s dětmi venku. V lese :).Ač neplánovaně, v sobotu jsme se vydali na další závody (pokud nás sledujete na Facebooku, tak víte, že letos nás to závodění nějak chytlo). Tentokrát jsme se vydali do Frenštátu pod Radhoštěm na Běh okolo skokanských můstků. Pro mě osobně to byla docela nostalgická záležitost, protože jako malá jsem zde také závodila.

Procházka lesem před startem neměla chybu. Tichý podzimní les, který ač stále zelený, se pomaličku začínal zabarvovat do všech těch teplých odstínů žluté a červené. Nádhera.

Samotné závody si holky opět užily a to i přes to, že Anna krátce po startu vyrazila trošku jiným směrem než měla :).
Na neděli jsme si naplánovali turistický výlet po lesích v okolí naší vesnice. Bydlíme zde krátce, takže je stále co prozkoumávat. V lese bylo opět krásně a tak jsem se vydali bloudit. Z výletu se nakonec stal spíše výšlap na horu, ale děti si to užívaly a vesele ťapkaly. Elsa překypovala energií až do konce, kdy ještě chtěla, abychom běželi. A tak jsme poslední kilometr opravdu běželi. Sama jsem nechápala, kde ještě bere sílu, protože ani mě už se běžet nechtělo.

Víkendy s rodinou a v přírodě jsou prostě mé nejoblíbenější.
Skyler

A jak si užíváte babí léto vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Sto lidí, sto názorů.