19. dubna 2016

Dekorace jako motivace

Občas se k nám zatoulá zajímavá nabídka na spolupráci a pokud se taková nabídka týká dětí či pohybu (nebo v nejlepším případě obojího), rády ji využijeme a ještě raději se pak podělíme o zkušenosti formou recenze. Já osobně totiž nedám na recenze dopustit, hlavně pokud kupuji něco přes internet nebo se chystáme vycestovat někam do neznáma.

Tentokrát nás oslovil internetový obchůdek decor4walls.cz. Jak už název napovídá, obchůdek nabízí dekorace a především samolepky na zeď. Naše holky už v pokojíčku nějaké samolepky měly, ale usoudila jsem, že malá obměna jim určitě udělá radost.I tak jsem se ale snažila přijít na něco nového, jiného. A jelikož moc ráda hledám způsoby, jak své děti motivovat ke cvičení potažmo sportu, chtěla jsem nějakou pomůcku nebo lákadlo, které by se jim líbilo a zaujalo je. A našla jsem :). Ve velké záplavě všech těch krásných samolepek jsem našla tu pravou, která splňuje má kritéria a holkám jsem vybrala samolepku soviček na větvi a rámečky


Holky mají rády sovičky a mě především zaujaly ty rámečky. Do těch si totiž můžete přidat své oblíbené fotografie. Musím přiznat, že fotím ráda a fotím hodně - hlavně děti, takže bylo jasné, že o fotografie nebude nouze. 

Rozhodla jsem se, že každá z holek si může vybrat fotografie se svým oblíbeným sportem nebo svou oblíbenou cvičební pozicí. V našem nedávno vydaném e-booku Cesta do Afriky je hromada krásných fotek, kde holky předvádí různé cvičební pozice, takže opravdu bylo z čeho vybírat.Když samolepky dorazily, holky byly tak nedočkavé, že jsme se rozhodly hned je nalepit. Už předem si vybraly místo, kam je v pokojíčku nalepíme, ale v průběhu lepení, jsme zjistily, že původně zvolené místo není moc vhodné. Samolepky jsou totiž částečně průhledné a tak jsou vhodné především na bílé nebo světlé stěny. Jinak totiž některé barvy (zejména ty světlejší) téměř splynou s podkladem a výsledný obrázek moc nevynikne - viz samolepka na červené zdi níže.Pokud se ovšem samolepky nalepí na stěnu světlou nebo rovnou bílou, vyniknou moc pěkně. Posuďte sami :).


Nalepování samolepek je velice jednoduché a relativně rychlé. Pokud po nalepení zjistíte, že se samolepka na vybrané místo nehodí, není vůbec žádný problém samolepku ze zdi odlepit a nalepit ji někam jinam (ověřeno v praxi).

Za nás tedy můžeme samolepky od decor4walls.cz určitě doporučit. Výběr mají opravdu veliký a věřím, že by si vybral každý. Pokud navíc zapojíte fantazii a kreativitu, výsledek bude perfektní a děti budou nadšené.

Jako třeba kluci od Pat, kteří si vybrali samolepku Jedeme.

Pokud se vám samolepky líbí, sledujte nás i na Facebooku, protože pro vás společně s decor4walls.cz připravujeme soutěž :).

Skyler a Pat

Žádné komentáře:

Okomentovat

Sto lidí, sto názorů.